| Oanapitika a întrebat:

Hey TPU,

Am aproape 18 ani si mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni cu iubitul meu.
Totul a decurs ok si tot timpul am facut protejat cu prezervativ.
Intrebarea mea este daca exista intr-adevar o diferenta daca e mai placut sau nu daca incerc sa fac neprotejata.
Sunt curioasa atat din punct de vedere al baietilor dar mai ales al fetelor.
E adevarat ca natural e mai misto? happy

5 răspunsuri:
| DragosRaduJaliul a răspuns:

Pe langa ca exista o sansa foarte mare de a ramane insarcinata, s-ar putea sa fie cam neplacut prima data cand faci neprotejat, dar cu timpul devine mai placut. Chiar mai placut decat protejat as putea zice (pentru baieti)

| Balanica12 a răspuns:

Este foarte plăcut, dar acum depunde de nebunul ăla, riști să rămâi însărcinată și plăcerea nu durează mult.

| corbulalbrosu a răspuns:

O d-ra a carei identitate nu o pot divulga (din motive obiective), mi-a transmis printr-un mesaj privat urmatorul raspuns pe care il voi prezenta eu in locul ei :
,, Nu exista un termen de comparație între sexul protejat si cel neprotejat. Eu fac protejat doar când e nevoie, nu as face nici atunci dar trebuie.
Sincer eu as recomanda la toată lumea sa facă neprotejat si sa aibă grija doar in acele zile fertile.
Nu pot compara plăcerea ''

| Emilian65 a răspuns:

Da, este mai placut sexul fără prezervativ dar, pentru sanatatea și protecția voastră nu uitați de prezervativ.

| mihai69 a răspuns:

Da.
Mai ales că seamănă foarte bine cu "ruleta rusească".winking