| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUhappy
Am auzit ca daca un baiat iti scoate limba sau face "muah" spre tine vrea sa te sarute.

e adv sau e doar un mit?laughing

fundahappy

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Nu nu este un mithee hee

adica e ca si cum te pwpa in aer, iar cand scoate limba sa ste sarute frantuzesc,

adica cand te pwpa in aer ["muah"] vrea sa te pupe dar nu stie daca vrei si u sa il pupi si sa ii raspunzi cu un "muah" sau sa ii scoti limba;...
un fel de avansuri...

Sper ca te-am ajutat tongue

4 răspunsuri:
| Cereala a răspuns:

E legenda

| SamSon a răspuns:

Fals happy

| Andrei_4998 a răspuns:

Nui neaparat, eu fac muah spre multe fete si nu vreau sa le sarut laughing

| EDGE_3904 a răspuns:

Salut sa stii caci s-ar putea sa doreasca sa te sarute sau ca te place ok ceau papawinking