| SnYcK3rS a întrebat:

am compus ffff multe versuri haioase si am tone si tone de idei si as vrea sa fac muzica pe calculator

Imi spuneti si mie cu ce programe as putea si niste mici sfaturi, eventual instructiuni?big grinbig grinbig grinbig grin

funda+vot

1 răspuns:
| teodor123123 a răspuns:

Stiu euwinking mai intai sa-ti faci focea sa nu tio cunosti nici tu este Adobe audition ai tutoriale pe creativemonkeyz ca eu stiu sa fac vocea lu FOCA si a lu MO apoi poate vrei sa faci si muzica o faci cu E-Jay 2winking e super tare prg am si eu cateva melodiiwinking (pe e-jay faci mixurile)