| Irina259 a întrebat:

Am implinit si eu in sfarsit varsta de 17 ani! laughing In acea dimineata am mers la magazin sa cumpar paine (m-am trimis la magazin ca sa poata aranja cum va fi petrecerea si unde mai exact ...asta nu conta). Cand am iesit din magazin am inceput sa numar banii sa fiu sigura ca nu m-a inselat la bani si un baiat a trecut pe acolo in fuga si ma dăramat. M-a ajutat sa ma ridic si a spus sa astept doua minute pana se intoarce el. Am asteptat cat a spus si vazand ca numai vine am trecut strada si cineva m-a prins de mana (era el) si mi-a oferit un trandafir iar intr-un ghimpe era infipt numarul acestuia. Mi-a spus sa il sun cand am timp. Numele lui este Cristian si are 18 ani. Recunosc ca nu il cunosc de mult timp dar mi-a placut foarte mult de el a fost DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE. Si am uramatoarele intrebari:
1)Credeti ca el ma place?
2) Ar trebui sa il sun avand in vedere ca pana acum nu l-am sunat?

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

Asta e chiar dragut. Ai putea sa-l suni sau macar sa vorbești cu el prin mesaje ca sa aflati mai multe unul despre altul.
Si logic ca te place, de ce crezi ca ar fi facut acel gest?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O poveste mult prea frumoasa pentru a fi adevarata.Continua sa visezi, imaginatia ta este benefica te deconecteaza. Continua.

| LoveSleep a răspuns:

Faină poveste!

| ywar a răspuns:

Cand un necunoscut iti ofera pe neasteptate fiori acesta este Repuls! Repuls, spray paralizant! Miroase de-ntepenesti!

Răspuns utilizator avertizat
| girl971 a răspuns:

Buna! Este bine sa il suni, dar ai mare grija.Nu trebuie sa te implici prea mult.Nu stii nimic despre el.Vezi cum vorbeste labtelefon, daca e ok sau daca se preface a fi ok. Sper sa fie adevarat ce ai spus, deoarece se intampla foarte rar astfel de chestii.Succes si nu uita...fii atenta!

| Irina259 explică (pentru girl971):

Multumesc foarte mult de ajutor si am sa tin cont de ceea ce mi-ai spus. Da este foarte adevarat. O zi buna!

| AnGel032 a răspuns:

Si... pe urma te-ai trezit.

| BadAngel3 a răspuns (pentru AnGel032):

laughing))))))))))

| Irina259 explică (pentru AnGel032):

Da foarte urat din partea celor care au dat raspunsuri negative sau jignitoare. Nu am inventat nimica este adevarat fiecare cuvintel. Dar este fix problema voastra daca nu credeti. Aveti o mentalitate gresita! Pun pariu ca macar unul dintre voi cei cu raspunsuri negative sunteti izolati ori aveti probleme acasa si va gasiti fericirea criticand omanei pe care nici macar nu ii cunoasteti. Fiti atenti cei care au dat raspunsuri negative am sa ii recompensez pentru,, ajutorul" dat printr-un raport! La revedere!

| Daniella123 a răspuns:

Sigur ca te place,,, incearca sa-l suni

| Irina259 explică (pentru Daniella123):

Multumesc mult de ajutor! :*