| xKmKzExKAmiKAzEx a întrebat:

Hey TPU...
Am intrebare: Exista LG GT500 Puccini in Romania? [nu ma refer la LG GT500]. Uitati o poza cu telefonul... poate ma puteti ajuta si pe mine.
P. S.: Daca exista, vreau sa stiu daca este si la compania ORANGE ROMANIA.
MULTzUMESC!
Poze: - http://www.gsmland.ro/images/models/2123.jpg
Sau cautati pe gooGle " LG GT500 PuCCini"
P.S.2: Scz de categorie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe forumul celor de la cosmote, Orange, Vodafone si vezi daca este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene, LG GT500 are numele Puccini laughing a fost best buy in iarna lui 2009 la Orange, ceilalti operatori nu cred ca l-au avut in distributie. Daca vrei nou cauta la emag.ro.