| Siracuzia a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.Cu un an sau doi in urma ascultam o melodie pe trilulilu. Tin minte ca titlul ei era Enigma-Love sensuality devotion.Era o melodie veche, dar mie imi placea foarte mult. Tin minte ca o cantau un barbat si o femeie.Refrenul era cantat de barbat si el spunea doar "eiaa aaaa uaiaaa iaaa..." ceva de genul. Femeia canta in franceza si incepea cu "love, love... emotion". De curand am incercat sa regasesc acea melodie dar scriu titlul si imi dau alta melodie cu acelasi titlu.Nu o gasesc nicaieri. Ce sa fac? O vreau neaparat, sunt indragostita de acea melodie, dar parca a inghitit-o pamantul.Va rog ajutati-ma! P.S.scuzati categoria, dar este cel mai des frecventata.

1 răspuns:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/muxxy_05/9b117ccbbbf1f0 asta e ce am gasit eu dar nu cred ca e ce cauti tu...