| alessandra10 a întrebat:

Am nevoie de niste scuze mai serioase pe care sa i le spun prietenului meu ca sa nu iesim maine in oras...stiu ca nu e cea mai buna metoda, dar sincer nu am chef si daca i-as spune asta s-ar supara pe mine si ar crede ca nu vreau sa petrec timp cu el. Asadar, astept idei. Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Ii spui ca nu ai timp, si ca te vei intalnii cu el altadata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta ce fata plictisitoare si ce nasol ca trebuie sa minta ca sa nu iasa in oras JALNIC, baiatul daca este istet sper sa te lasa acasa si sa iasa in oras sa se distreze mai mult decat s-ar distra cu tinewinking

| miru_9957 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui adevarul. Ceva gen'Imi pare rau, dar chiar nu prea as vrea sa ies azi.Ne vedem in alta zi'
Daca chiar vrei sa ii spui o scuza, spune.i ori ca esti plecata, ori ca ai multe de facut si nu poti
In orice caz, nu prea ar trebui sa iesi afara orice i.ai spune.Pentru ca daca iesi si cumva va intalniti, sigur va veti certa

| WaterDrop a răspuns:

Spune-i ca nu a fost indeajuns de capabil sa te faca sa iesi cu el/cauta-ti altul care sa te faca sa nu te mai gandesti ca n-ai chef.