| ckogcdijbcdjb a întrebat:

Hey TPU!
Am nevoie de parerile voastre..cu un an in urma am avut primul meu act sexual..in fine sa terminat relatia etc..la un timp am inceput sa am secreti si nu am bagat de seama dupa un timp mi-au aparut bubite in zona genitala nedureroase si medicul mia zis ca tre cu cervugid da nu stiu ce infectie am ..plss help

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa urmezi tratamentul prescris de medic indiferent de denumirea infectiei. Cervugid-ului are o deosebita eficienta, deoarece are concentratii foarte mari de substante active, care sunt eliberate imediat dupa aplicare si acopera toate cauzele care pot determina infectii cervico-vaginale si inflamatii genitale interne cum ar fi : germeni microbieni, micoze, protozoare, precum si un grup de agenti inframicrobieni - chlamidia, micoplasme si ricketsi. Nu avem de unde sa stim sau sa ne dam seama de ce natura este infectia in cazul tau.

| Emilian65 a răspuns:

De ce nu ai intrebat medicul ce infectie ai?