| AlexandraXJacob a întrebat:

straight face Am nevoie urgent de ajutor.Eu am avut un iubit si el are pe alta fata,desi nu mi-a zis in timp ce eu eram plecata,Poate sa consider ca o despartire :'(, dar el m aingnora si cand vrea ma baga in seama si imi vorbeste frumos de parc amai eram intr-o relatie sad. PLEASE HELP ME not worthy Vreau sa stiu ce sa fac va rog.
Funda :X

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Mai stai pe ganduri? Adica, te-a inselat si tu vrei sa mai ai incredere in el? A facut-o o data, o s-o mai faca! Nu permite sa fii "fata de schimb", te-ai injosi in fata ta, iar el se joaca cu sentimentele tale.RENUNTA LA EL, ca mai are balta peste!

4 răspunsuri:
| Ruxandra007 a răspuns:

E clar, nu te mai place

| xtembix a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Este clar ca nu a tinut la tine din moment ce a trecut la alta atunci cand a plecat. Daca vrei neaparat explicatii i le poti cere, dar cred ca vei avea mai mult de suferit. Incerca sa-l uiti si sa nu il cauti.te pup!

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Si ce anume ti-ai dori sa faci? Te-a inselat si punct..Nu ai si tu acolo un pic de orgoliu? Daca te-a inselat o data te va mai insela si in continuare. Te ignora si asta ar trebui sa te faca sa renunti la el. Acolo unde nici absenta nu conteaza, nici prezenta nu va conta.
Succes.

| Adry05 a răspuns:

Din moment ce e/a fost cu altas e clar că tu numai ai deloc valoare sentimentală pentru el. So, move on!