| hhsh a întrebat:

am o curiozitate. simpatizez un baiat din clasa a 11a eu sunt in a 9a. mi-am facut curaj pana la urma si i-am dat add pe mess.am vorbit zilnic cam 1 saptamana, dar de revelion.eu am vrut sa vorbesc cu el. a fost o faza cam urata am intrat pe mess el era pe telefon si i-am cerut nr. mi la dat i-am dat sms dar nu mi-a raspuns. a 2a zi aveam buzz de la el. insa nu am putut vb atunci. dar urmatoarea zi l-am intrebat dc mi-a dat buzz si a zis ca "nu mai stie" am vorbit am ras. dar de atunci nu am mai vorbit deloc.si in scoala il vedeam mai des inainte de vacanta dar acum nu il mai vad. ce sa inteleg? ma ignora l-am speriat? sau e timid?laughing) sa o las balta sau sa incerc sa vorbesc cu el?

5 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Mai bine incearca sa orbesti cu el...Incercarea moarte n-arewinking...succes:*

| Lifeisawargame a răspuns:

Eu zic sa nu fi prea insistenta. dar nici moale sa nu o lasiwinkingnu risti, nu castigi [fundita, daca iti place happy ]

| Myymyy a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i dc nu mai vorbeste cu tine probabil are pe altcineva sau nu mai vrea sa fie cu tine din cauza anilor.

| hhsh explică (pentru Myymyy):

Varsta nu cred ca e o problema.eu am 16 el face 18. peste cateva lunihappy

| hhsh explică (pentru Myymyy):

Varsta nu cred ca ar fi o problema,. eu am 16 el face 18 peste cateva lunihappy