| Anonimmaaa888890 a întrebat:

am o intrebare. Acum cateva zile i-am facut sex oral iubitului meu si avem amandoi o senzatie de parca nu s-ar fi intamplat nimic, de parca a fost ireal, un vis. Aveti idee de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a fost ireal de fantastic incat creierele voastre nu au putut concepe senzatia(fiind neasertiv senzorial). Practic ti-au sarit sigurantele placerii iar CRBL-ul a zis Pa call me

14 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probabil amândoi aţi avut această dorință de mult timp.Cică pe unele fete sexul oral le excită.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca alegi sa pretinzi ca nu s-a intamplat nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Findcă âla nu e sex. Dacă ți-o făcea unde trebuie, visai că ești femeie, nu, să nu zic vorba aia, că mă banează roboțelul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si nu ati consumat nimic inainte? thinking Sau el sa iti fi pus ceva?

Poate a trecut prea repede. Nu ar trebui sa fie probleme.

| Sofer a răspuns:

I-ai făcut oral cu ochii închiși?

| Crackman a răspuns:

Eh cine știe, nu erați constienti

| Paul754880338 a răspuns:

Inseamna ca a fost o implicare de 100% din partea ta si a lui de asemenea si cu siguranta asta nu e rau. Continuati sa experimentati, continuati aa va iubiti ai totul va fi ok, veti gasi multe raspunsuri impreuna.

| Stochel a răspuns:

Nu stiu ce sa zic cum adică fii mai explicita v-a placut la amândoi cand i-ai facut oral, asta conteaza?

| Anonimmaaa888890 explică (pentru Stochel):

Da, ne-a placut, dar acum simtim amandoi ca parca nu s-a intamplat si nu intelegem de ce

| Sofer a răspuns (pentru Anonimmaaa888890):

Mai faceți o data happy

| Crackman a răspuns (pentru Anonimmaaa888890):

Pentru că nu este ceva sa zici că îți schimbă viața... Doar ai băgat un carnat in gura și cam atâta. Welcome to the world asta o sa devina cel mai banal lucru

| Ghengbeng18381 a răspuns:

Acum sta rusinea la mijloc, m-ai mult din partea ei ca te-a lasat sa o vezi goala presupun