| raluka13 a întrebat:

Hey, TPU am o intrebare! ce sa fac sa imi creasca sanii mai repede si sa ii am mai mari? nu imi place ca fetele din clasa mea au sanii mari iar eu ii am micisad apropo am 12 ani! dau fundakiss

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Inceteaza sa mai faci din asta o problema.sunt baietii carora le plac fetele cu sanii mici.de exemplu mie.nu doar sanii conteaza la o fata.fii serioasa.au timp sa creasca pana la 18 ani.alte preocupari nu ai?

5 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Nu prea stiu ce poti face in afara de silicoane.Deci ai putea sa astepti.Nu conteaza ce au altele si ce ai tu conteaza cum se comporta. Daca cineva o sa te placa nu o sa te placa pentru ca ai sanii mari sau mici o sa te placa pentru ceea ce esti

| ConnstanntiN a răspuns:

Lool, iti dau un sfat, nu iti mai bate capul cu problema asta, lasa ca ei cresc inca esti prea mica sa ai sanii imensi, pe parcurs cand o sa apara si problemele hormonale o sa iti creasca si sanii.

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Alexandru0007 daca nu iti plc sanii ce iti plc. buchile?

| raluka13 explică:

Idu meu e scumpika_pt_toti

| Cockyee a răspuns:

Nu prea poti face nimic ca sa iti faci sanii sa creasca mai repede dar ai putea sa porti sutien cu burete si eu am 12 si mai fac asta.