| IubesteEa a întrebat:

am o intrebare dar va rog sa fiti sinceri! ex-boyfriend se uita acum la mine cand eram la teren sa ma uit la el lol inca mai tin la el se tot uita la mine ca in prima zi totul se petrece k in prima zi si tot se uita la mine ma baga uneori pe mess inseama alteori nu ca am eu trebuie sau el asa si se comporta frumos desi astazi colegul imi tragea una si el radea si cand eram cu el eu l-am inselat de fata cu el cu un coleg din clasa de la el care ma iubea si eu nu lollaughing si el m-a vazut nu m-a bagat inseama deloc duminica am iesit afara eu ma uitam la el, el nimic ma apropiam se indeparta si totiii colegii prieteniii ziceau k si-a batut joc de mine k asa a zis el, dar inima mea imi zicea k nu ca ma iubeste dar eu sunt cum sunt, si pe mine tot imi zicea sa nu zici la nme ca suntem impreuna in afara de 2-3 laughing si restul ciciu cand vroia sa ma sarute nu avea curaj lol erau si ceilalti de fata si eu nu l-am ascultat si am zis la toti desi cand vb cu el asta nu recunosteam s-a despartit de o colega de-a mea ca sa fie cu mine si acum sa desp.de mine findca inventa una nu stiu ce voi ce credeti? k m-a iubit daca ati stii ce frumos se comporta cu mine si acum la fel cum se uita si ce ochii arelove struck dau funda! ps vreau raspuns mai lung scuze pentruscriere ma grabesc ciao mersi!kiss

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cu prima ocazie in care il mai vezi, va duceti intr-un loc mai singuribig grin il intrebi ce ne-ai intrebat si pe noi big grin si gata! happy

[,, ps'' laughing nu am raspuns la caterinca... cum zici tu... dar ar fi bine sa imi asc sfatul big grin ] te rog happy.
Bafta >big grin

| LadyDy01 a răspuns:

Hmm sincera sa fie nu stiu ce sa spun poate tea iubit poate iubeste sau nu asta doar el iti poate confirma nu noi, cei care iti dam "raspunsuri"pentru ca fiecare persoana este diferita.de aceea eu te sfatuiesc sa mergi sa sa il intrebi tuhappydar sa fiti doi voi doi pentru ca altfel puteti fi influentati de catre prietenii vostrihappybafta:*