| Gabytzza99 a întrebat:

Hey TPU:* Am o intrebare:exista sanse sa raman insarcinata daca am facut prima oara sex fara sa ma protejez?

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Gabytza happy cum zic astea de aici, daca baiatul si'a dat drumul in tine, poti sa ramai. Ai toate sansele! Daca nu... Esti scapata! Dar nu multe fete isi dau seama cand partenerul lasa *** in tine. Daca vrei, asteapta o luna si daca nu ti'a venit menstruatia ai ramas happy sau daca nu ai rabdare, ia'ti pastila de urgentza pentru a 2 a zi, de la farmacie! Eu totusi recomand sa asteptzi sa vezi daca ti'a venit menstruatia 1 luna sau 2 mai bine (poate sa intarzie) daca peste cel tarziu 2 luni nu a venit ai timp sa faci un avort, daca vrei pentru ca burtica nu creste decat dupa 4 luni (si nici atunci prea evident). Si in timpul asta ai timp sa te gandesti daca vrei si poti sa pastrezi copilasul. Asta depinde si de cata incredere ai in partener, de cat timp il cunosti/esti cu el, GANDESTE'te bine inainte sa faci ceva ce ai putea regreta! Bft multa! Funda? :*

| gazza01 a răspuns (pentru gazza01):

In ele *** scuze

| Gabytzza99 explică (pentru gazza01):

Multumesc:* Dar asta e ca sa fiu pregatitahappy deoarece nu s. a intamplat inca si vroiam sa fiu pregatitabig grin

| gazza01 a răspuns (pentru Gabytzza99):

Ndc! :*

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Te felicit adica nu te felicit ca esti doar.de fapt nu ti pot vorbi urit ca ma dau astia afara doamne Dumnezeule Cati ani ai? sincer ai curajul sa spui cati ani ai? tu inainte de a ti face aceasta placere pe care nu ai mai rezistat o sa o ti in tine nu te ai pututt documenta? Acum ne spoui noua ce sanse ai ca daca vei ramine s au nu gravida @Rusine sa ti fie ca nu te ai interesat inainte! Iti era greu sa te documentezi? hmmm Rusine sa ti fie! Rusine rusine rusineDar mai ales daca vei ramine ce vei face? Ce vei face cu bietul copil care n-are nici o vina ca s-a nascut pe acest pamant! De fapt ca a luat in fine cum se spune ca sunt pur si simplu sokat de ceea ce citesc! Ti ai Dorit Sex iar acum probabil vei face o crima o crima pentru ca nu ai fost constienta ca vei putea da nastere la un biet sufelt Suflet din suflet ul tau! si al celuilalt ametit! Dupa sex! Deci probabil vei fi urmatoarea Criminala cu sange rece! Din generatia asta de .de.Care este Educatia Ta Din ce familie faci parte Mama Ta oare stie? Ai un Tata? De fapt ai parinti?! Esti Fara nici un pic de creier in tine! De fapt cred ca si tu esti facuta doar dintr o pura si simpla GresealA

| gazza01 a răspuns (pentru VadTot):

VadTot: te uiti prea mult la desenelaughing)))) te'ai exprimat fix ca in Bux Bunny sau cum dreaku se scrie laughing))))))) ai putin dreptate rolling on the floor) Sincer? Tu ai curajul sa spui catzi ani ai? Nu ai dreptul sa o judeci, n'ai dreptul sa judeci pe nimeni... Nimeni din lume nu are dreptul sa o judece! De parca ar fi primul caz... Te intreb happy cate intrebari de genu sunt pe site'ul asta?laughing) Lol

| Gabytzza99 explică (pentru VadTot):

Nu are de ce sa-mi fie rusine, pentru ca nu am facut-o incalaughing si de asta va intreb pe voi, ca sa ma,, documentez" si sa nu devin,, o viitoare crimina cu sange rece" si s adau nastere unui suflet nevinovatwinking nu mai imi reprosa mie inainte de a afla adevarul! Si nu ai dc sa stii caty ani am, pentru ca nu te.ar ajuta la nimicwinking

| Sara2 a răspuns:

Normal ca exista, sanse f mari, macar putea sa termine si el afara, erau sansele medii

| CaleMercury14 a răspuns:

Prima oara nu, daca a ejaculat in tine pentru prima oara nu ramai i-a seama pe viitor sa te protejezi

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Intereseaza-te inainte nu te du ca inecata.

| vangheliss99 a răspuns:

Da exista, dar numai daca el tzia pus spermadoizi ( sperma ) in vagin, dar poti lua o pastila pentru nu a ramane insarcinata, nu stiu cum se numeste parca pilula dea a 2 zi nu sunt sigur. Intreaba si tu la farmacie.

| ioanamirela a răspuns:

Da exista dar numai in cazul in care baiatul a lasat sperma in tine...dar mai sigur fa-ti un test de sarcina