| ale1189 a întrebat:

Hey tpu.am o întrebare.îmi place de un băiat mai mare și mă ignora.ar trebuii să mă bag în seamă cu el sau să îl las impace

Răspuns Câştigător
| theionika a răspuns:

Trebuie sa il bagi in seama doar daca iti arata si el vreun fel de interes, altfel nu vei ajunge la nimic...
Si daca nu te place nu trebuie sa fi suparata, caci sunt multi baieti pe lumea asta, si intr-un final gasesti pe cineva.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai incearca. Nu te da batuta in urma unei prime lipse de interes din partea lui.Pe parcurs s-ar putea sa te aprecieze si sa te accepte ca prietena si de ce nu chiar si iubita. Poti incerca deoarece nu ai ce pierde, insa/dar poti spera ca este posibil sa castigi ceva. Succes.

| Doub a răspuns:

Lasă-l în pace.
S-ar putea să-l sperii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mana pe carte si lasa baietii mai mari

| Narcis2007 a răspuns:

Depinde cat de mare

| adifox a răspuns:

Lasa-l in pace si liniste happy

| Oxymorone a răspuns:

Eu zic sa-l lasi ''impace''.