| LenaLenn a întrebat:

Am o intrebare importanta. Este un tip in clasa mea de care imi place foarte mult, dar nici macar nu vorbeste cu mine! In timpul orei, il prind uitandu-se la mine, chiar foarte insistent, iar in pauza mai vine in banca langa mine (sta pe scaunul baiatului cu care stau in banca) si imi ia ochelarii de soare. Uneori imi dau seama ca si-ar dori sa vorbeasca cu mine, dar e timid. La fel ca si mie. PS- ne cunoastem doar de un semestru, eu fiind noua in clasa.) Uneori cred ca ma uraste. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine.Eu am inceput sa,, ma joc'' cu el adica sa fac diverse chestiia muzante, sa-i,, fur'' diverse carti ca sa ma alerge.Si eu am impresia ca uneori ma uraste, dar de fapt ma place, dra ii este frica sa-mi spuna! Bafta!winking

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ii plac ochelarii tai. Nimic mai mult.