| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Am o intrebare. Sunt doar curioasa big grin
Ce se intampla cu un baiat daca se excita si nu face nimic?
Prietenul meu cand vine la mine se mai suie pe mine si mimeaza actul sexual. Desi suntem imbracati, si o data mi-a pus mana mea la el in pantaloni si era umed iar penisul lui se misca :o Am auzit ca trebuie sa te masturbezi ca sa iti treaca, daca nu ai facut sex.
Este adevarat? Funda *

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

I intra penisul in erectie il poate durea daca nu se descarca dar se masturbeaza si gata

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce se intampla cu un baiat daca se excita si nu face nimic?"
Isi baga pl in tine nu dupa mult timp(daca nu la propriu, la figurat).

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O sa fiu sincer cu tine.Prietenul tau ejaculeaza.Te considera atragatoare si astea e o forma de a "te elibera".

| Emilian65 a răspuns:

El ejaculeaza dar nu iti spune tie. Umezeala de care ai dat la el in pantaloni este o ejaculare de care el nu ti-a spus.

| Suck a răspuns:

Mai ține-l mult aşa şi vei afla singură.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti treaca ce? nu se intampla nimic, te calmezi si iti trece

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este o durere groaznica la **** daca actul nu are finalitate, ai putea totusi din respect sa faci sex cu el nu sa iti bati joc de corpul lui e foarte neplacut, cum ar fi sa iti faca el asta: ti-e foame de mori si el ti-a pregatit o mancare care arata delicios si are miros pe masura te asezi la masa sa savurezi iar el iti ia farfuria si o arucna pe geam, ti-ar placea?

| Lovedreamsnopeoeple explică:

Corect laughing desteapta fatawinking