| Mazarro a întrebat:

happy Am o intrebare... Zilele astea o sa ma intalnesc cu fata pe care o plac de muuuult timp happy si vreau sa o sarut prin surprindere si sa ii spun ca imi place de ea...credeti ca e o idee buna?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Eu nu cred ca este o idee buna sa o saruti de la prima intalnire, daca ea o sa se retraga pentru ca nu isi doreste asta?
Eu iti recomand ca la sfarsitul intalnirii sa o imbratisezi calduros sau sa o saruti pe obraz.
Numai bine!

| Mazarro explică:

NU este prima intalnire happy ne-am mai vazut de cateva ori.

| pantera_6581 a răspuns:

Poti sa o saruti, dar sa fii sigur ca si ea te place.tongue daca ea nu te place si nu se vede intr-o relatie cu tine, s-ar putea sa se simta penibil si tu la fel. Nu incepe din prima cu sarut lung, sau french, ca ai sa pari un maniac. tongue si ai analizeaza si reactia eitongue fundita?smug

| EvilThoughts a răspuns:

Hey,
Nu crezi ca ar fi o idee muuuuult mai buna intai sa ii spui ca iti place de ea si dupa aceea, dupa ce ii vezi reactia sa o saruti/nu? Asa mi se pare mai logic.Adica...gandeste-tee putin. Daca tu o vezi, te duci la ea si incerci sa o saruti dar ea nu te place s-ar putea sa te respinga iar tu te-ai simti aiurea.Asa ca parerea mea este intai sa ii marturisesti ca iti place de ea si apoi sa o saruti.Bye Bye. Sper ca te-am ajutat.winkingtongue:dhappy