| IceKitty18 a întrebat:

happy am o mare curiozitate, nu inteleg cand o fata spune " mi.am dat drumu" si orgasmul vaginal, la ce se refera acest orgasm defapt, stiu doar de cel clitoridian,o stare de bine care daca continua imediat deranjeaza nu? Sunt aatat de curioasa deoarece nu am cu cine vorbi despre aceste lucruri iar cu partenerul,incerc sa aflu la ce sa ma astept, am multe intrebari pe subiectul asta si chiar nu am cu cine vorbi

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu personal nu cred ca difera orgasmele, nu sunt implicati mai multi hormoni si doar unul atat, difera durata si placerea in functie de exictatie avuta
in preferintele femeiilor ar intra potrivit unui studiu
1 sexul oral
2 prin penetrare prin spate in vagin
3 pozitiva normala misionarul
4 ea peste el
este foarte importanta relaxarea inainte de sex,un vin rosu, carne etc
acel dat drum este lichidul,excitatia,care arunca ca un jet cand pereti se contracta din cauza vitezei sangelui prin pereti vaginali
si grosimea penisului conteaza, grosimea causeaza placere, de fapt nu marimea si grosimea conteaza
pe langa astea avem fantezi, masturbeazate langa el si el cu tine, nu ramaneti mereu la acel pozitii, sunt cartii despre multe pozitii, documentare, informatii, faceti multe activitati multe impreuna, comportativa ca doi copii cand sunteti impreuna
multa placere va doresc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Draga imi face placere sa vb cu fete mereu imi poti da mesaje sa pastram legatura

| Klandestin a răspuns:

Cauta pe net, gasesti raspuns la toate, si nu pareri

| IceKitty18 explică:

MUltumesc mult :*