| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

am o mare problema! de un an de zile vb cu un tip pe mess, care stya in cart si l-am vazut de cateva ori, iar destul de recent am avut conversatii destul de romantice. dar el mi-a zis ca sunt cam mica si sa mai astept putin.acum am cunoscut un rocker dragut.mama mea nu e de acord cu relatia mea, si ma tot pune sa ma despart de el.chestia e ca sta in bloc cu bunica mea, si vecinii aduc afirmatii destul de nasoale la adresa lui, desi nu vreau sa le cred. el se lauda prin cart.cu mine iar mie nu-mi convine pentru ca aude bunicamea si de la ea si mama si nu stiu ce sa fac.nu vreau sa ma despart de el.acum faza cu tipul de pe mess este ca imi pare rau de el, pentru imi placea de el, si el chiar sa atasat de mine. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Lumea n-o sa inceteze vreodata sa vorbeasca,dar daca nici mama ta nu-i de acord,lasa-l pe rocker,numai belele iti aduce.
Ramai, deocamdata la baiatul de pe mess, vad ca are si rabdare si minte in cap!
Succes!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici la ala de pe messenger ca esti cu rockerul si rezolvi misterul asa sa stie omul ca te-ai bagat pe fir.

| 4ever_5725 a răspuns:

Despartete de roker si combinate cu tipu dupa mess.bafta gagiko

| cipp94 a răspuns:

Rockerii astia draguti... ce sa le faci? laughing Eu zic sa vezi ce pot ambii tipi si care te apreciaza mai mult si apoi alegi. totusi intr-o situatie ca asta e posibil sa il vrei pe cel care e mai frumos...
Nu trebuie "sa mai astepti putin". (te-am prins)