| Lavy12345678910 a întrebat:

Am o mare problema. Imi place de un baiat pe nume angrynumele nu e important). Si astazi la ora de fizica, in laborator, (eu stau in clasa cu el in banca si in laborator intre mine si el e un baiat). Si azi domnul de desen l-a mutat pe acel baiat si eu m-am mutat in locul lui, dar cand am facut asta, profu a zis ca dc am facut-o si a zis ca m-am indragostit de X. Eu sunt mai emotiva si m-am inrosit, profu a vazut si a zis: Uite ce te-ai inrosit! Si clasa s-a uitat la mine si a inceput sa rada si X imi zicea: Te-ai indragostit de mine! Ha-ha-ha. Ce sa fac? Maine sunt sigura ca toti colegii iar deschid subiectul si mi-e frica sa nu cumva sa mai rada si el de mine, ca doar stam in aceeasi banca si nu ne putem muta ca asa ne-a pus dirigul. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| cristi62 a răspuns:

Inainte sa incep te-as intreba a cata esti? ..marog,deci nu conteazaca te-ai indragostit,de el,toti ne indragostim la un momendat,si in privinta cu proful,raspundei si tu,da domn profesor,aveti ceva inpotriva, fi si tu mai smecherabig grin, crede-ma noua ne plac fetele asa mai tupeiste, si in vedere cu colegii raspunde*le in pauza, sa se uite la filmuletele lor p^o-rn.o de clasa. imi fine sper ca te-am ajutat pa si capu sus!

| Panteras a răspuns:

In primul rand nu ai dc sa-ti fie rusine
acest lucru e total normal sa-ti placa de cineva e firesc si cei care nu stiu acest lucru mai bine ar tacea daca ei sunt niste copii care nu se stiu maturiza e treaba lor dar asta nu inseamna ca trebuie sa te rusinezi din aceasta cauza

| heriCafe a răspuns:

Ce ol, ce clasa de tampiti, si daca te-ai inrosit celaughing mama ce ma enerveaza copii gen,, hei imi place de x, dalaughing oo sa spun la toata lumea,,. marog, nu mia fi timida iatzi inima in dintzii aia ai tai frumosihappy, si gata si daca rade unu de tine ii zici,, si ce daccami place de cineva'' adica carei faza? ii normal sa-ti placa de cineva. Oricum sa nu-ti fie rusine.

X: PuP :X dragalassssss