| CorinaEm a întrebat:

Am o mare problema : Prietena mea cea mai buna m-a sarutat pe gura si eu nu am stiut cum sa reactionez. Mi-a zis sa ma mai gandesc si sa ii dau un raspuns azi la scoala. Eu nu stiu ce sa aleg? Ce e mai bine pentru mine? Helllp, dau fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| EmoKiddKills a răspuns:

Scena lesbi, bravo tie! Sweet Sexy Bitch

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca nu vrei pentru ca nu e normal sa existe o relatie stabila intre 2 fete.

| justfreelove a răspuns:

Gandeste-te serios daca ti-a placut, daca ai mai incerca odata, daca simti ceva sau doar ti s-a parut ceva curios. Esti un copil, deci e normal pentru tine sa fi un pic mai dezorientata, dar esti in perioada de experimentare asa ca e ceva normal. Daca te gandesti ca ti-ar placea doar sa faci sex cu ea (ea sa iti faca sex oral) sau tu chiar simti ceva pentru ea, iar raspunsul este afirmativ la propunerea ei, eu te sfatuiesc sa pastrezi secret. Astfel de relatii in ziua de azi iti distrug reputatia in 2 secunde, dar lucrurile interzise sunt atat de dulciiiiii

| DarQueen a răspuns:

Păi, depinde de ce simţi. Nu te lua după ce zic alţii, contează ce crezi tu. Din celelalte întrebări postate de tine bag de seamă că eşti o rebelă, lucru care spune multe despre personalitatea ta. În ceea ce priveşte trecerea de la heterosexualitate la homosexualitate, eu nu o văd ca pe o greşeală, prin urmare, asta suntem şi trebuie să ne acceptăm, dar atrage după sine multe consecinţe. Dacă poţi trece peste toate, atunci o să fie bine.
Indiferent de ce ai alege, eu ăţi urez baftă şi să ai grijă, o alegere ca asta îţi poate schimba viaţa într-un mod radical şi va trebui să ştii să o controlezi.
Numai bine happy

| DanutSsZza a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine pentru tine este sa o lasi balta pe fata aia. Si sa-ti vezi de baietii tai. O relatie ca alta fata iti poate strica reputatia mult.Dar daca si tie iti plac fetele, nu trebuie sa aiba nimeni nimic impotriva. Funda?

| Toxicandy02 a răspuns:

Auuu.cam naspa fazathinking mah spune-i ca nu poti sa ai o relatie cu ea sau ceva ca ti-e poate iti plac baietii nu fetelelaughingmi-se pare ciudattt.da spune-i ce simti.Șbig grin

| lovevampire18 a răspuns:

Poi ke ai simntzit cand te-a sarutat dai ai simntzit ca niste fluturasi prin stomac inseamna ca ti-a plk si ca totusi simntzi ceva pentru ea.
Cel mai bine e sa faci cum vrei ca noi doar iti dam niste sfaturi pana la urma thu faci cum vrei.

| DinaTina a răspuns:

Ai fost protagonista intr-o scena lesbi, bravo tie, fato! Poti incerca un menage a trois cu ea si cu profu ala de sport de care ai zis intr-o intrebare anterioara laughing bafta!

| ArianaDwen a răspuns:

Si pe mine ma cheama Corina deci o sa iti raspund! Deci te-a pupat pe gura? Daca chiar o placi si vrei sa ramai cu ea, nu are nimeni dreptul sa comenteze! Dar daca nu spune-i clar si raspicat:Ca nu poti face asta este ceva care ti-ar putea schimba viata! Pare ciudat, dar e doar parerea mea, ghideazate dupa inima! Nu ne asculta pe noi si cred ca tu esti singura care poate decide! Multa Bafta!