| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema. stiu ca o sa sune ciudat :-s dar asta e. straight face inainte cu vreo 4 spat. sa se termine scoala, toate colegele mele spuneau ca ma potrivesc cu unu' de la noi, ma rog nu-i cine stie ce urat dar nu'mi placea de el atunci. asa si au inceput ele sa ma bata la cap cu prostii chatterbox de genu' un timp pana cand am inceput sa il privesc pe ala cu alti ochi. la un moment dat o colega l-a intrebat daca el ma place, si a zis ca da doar unele parti, ma rog nu'mi pasa atunci, asa apoi eu l'am poreclit flocea, si culmea era ca dupa pe mine m'au poreclit flo-flocel laughing). acum toti spun : FLOCEA+FLO-FLOCEL= LOVE

5 răspunsuri:
| Jhfdfd a răspuns:

Si prb este ca acum in vacanta nu putem vb, adica nu pot sa vb cu el pentru ca are telul stricat si chiar nu stiu cum sa fac sa ne vedem sau sa vb thinking

| neutrino a răspuns:

Si pana la urma v-ati potrivit?

| OoBunnyoO a răspuns:

Află id-ul lui şi începe să vorbeşti cu el. Cunoaşte-l mai bine.

| EUBMV89 a răspuns:

big grin Si care este intrebarea? happy

| Semy_5699 a răspuns:

Buna! Si eu sunt cam in aceeasi situatie... Daca are facebook puteti comunica sau eventual pe mess.Bafta!