| papushikatha23 a întrebat:

am o mica problema. Atunci cand fac dragoste vaginul meu scoate niste sunete ciudate si ma simt jenata. Cum as putea sa remediez problema?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă sunetul incet

| corina8508 a răspuns:

Nu ai cum. sunetele alea sunt de fapt aerul care a intrat la inceputul actului si a iesit cand s-a terminat actul sau cand ati schimba pozitia. E normal, li se intampla tuturor, nu ai de ce sa te simti jenata. Explica-i partenerului asta si totul va fi bine

| KamaSutra a răspuns:

Nu ai ce să faci, e normal, tuturor li se întâmplă asta

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu poti sa remediezi problema.E ceva natural ce ti se intampla tie.Toate femeile se confrunta cu asta! Si pana la urma, te deranjeaza asa de tare? Poate partenerului ii place.L-ai intrebat? smug

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai vaginul prea larg sau partenerul o are prea subtire. Din acest motiv intotdeauna se va produce la fel si acele sunete cu timpul s-ar putea chiar sa se inmulteasca si sa devina tot mai sonore.

| Raicu_Alina_1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

big grin Dar daca a avut relatii doar cu o singura persoana, tot vaginul e prea larg?big grinhappy

| mihai69 a răspuns:

Scapi doar dacă faci dragoste în apă.