| marinela92 a întrebat:

am o nelamurire cu un baiat angry. El in trecut m-a placut dar nu am stat impreuna. Stiu ca intre noi e atractie fizica insa el nu ma saluta face pe indiferentu si intr-o zi s-a gasit sa vb cu mine laughing) dar a fost asa discutia: cf? eu i-am zis bine si se uita la mine mai ciudat ...zambea in timp ce eu vorbeam cu altcineva si stiu ca s-a uitat la mine laughing) (cu o fata rude boy).Iar in alta zi cand ma vede ca vin pe la etajul 2 in scoala el ia repede o fata in brate si se uita la reactia mea...Dar cum ma duce si pe mine capul i-am facut la fel si l--am vazut ca facuse ochii cat cepele p.s voi ce credeti de ce face pe indiferentu? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| PerfectInsanity a răspuns:

Pai probabil el a facut o obsesie pentru tine pentru ca nu l-ai bagat in seama cand se dadea la tine si incearca sa te manipuleze. Nu mai reactiona ca si el. Fa pe indiferenta pentru ca asa il intrigi si mai tare. Sa stii ca daca l-ai adus in stadiul asta e usor sa il faci sa te iubeasca, sa il ai la degetul mic. Ramane sa decizi tu daca vrei o relatie cu el

5 răspunsuri:
| deeeeea1 a răspuns:

Probabil este o modalitate sa te faca geloasa si in functie de reactia ta vede daca il placi sau nu, iar apoi sa treaca la pasul urmator.

| neutrino a răspuns:

Asta nu e indiferenta, e prostie tinereasca din partea amandurora.

| Awesom a răspuns:

Stii ce e la voi aicea? Doua orgolii prostesti care se tot contreaza incontinuu.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Balivernele adolescenței...

| onasis1961 a răspuns:

Vorbeşte cu cineva apropiat lui şi vezi ce părere are de tine! Poate e mai timid Copilaşul!