| Bibbyshor a întrebat:

Am o nelamurire, de fapt mai multe.1.Este o fata in clasa care se tot da pe langa baiatul de care imi place ca sa ma faca geloasa.De ce face asta si cum as putea sa o opresc? Ei ii place de un baiat.
2.Azi am vazut ca baiatul de care imi place ii e,, complice,, fetei aleia si ca ii face planul adica vrea sa ma faca geloasa.De ce vrea sa ma faca geloasa?
3.Cea mai buna prietena a mea sta in banca cu el si l-a intrebat daca ma place si el a zis ca s-a inrosit si ca a zis ca da, dar nu stiu cand e in preajma mea mai mult ma evita si na cand ma baga in seama o face foarte bine, dar totusi nu zice nimic de faptul ca m-ar placea sau ceva.Ar trebui sa mai astept avand in vedere ca e timid sau sa actionez eu? Daca trebuie sa actionez ce sa fac?

FUNDA!

1 răspuns:
| violetajustme a răspuns:

Unii baieti cand te plac te ignora altii iti dau prea multa atentie.in legatura cu tipa de ce iti bati capu? daca el te place sigur se va gandi la tine nu la ceea care il abordeaza in fiecare zi doar pentru a-si face planu. pur si simplu nu iti bate capu cu ea, nu merita.nu are destula minte ca sa iti explice gesturile ei. iar cu baiatu nu ii mai acorda atentie decat in momentu cand o sa termine cu jocurile, planurile.in momentu in care decide sa fie cu tine poate at ar trebui sa te gandesti la ce vrei de fapt