| babyloving a întrebat:

Am o nelamurire.Eu plac un baiat si i-am zis acum cateva luni dar nu s-a intamplat nimic inca.Anul acesta s-a purtat mai special adica mult mai frumos, intelegeti ce spun.Eu am un prieten foarte bun in clasa care ma ajuta cand am nevoie si acel prieten vazand ca eu il plac pe acel baiat a mers si l-a intrebat daca ar vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca doar s-a inrosit si a inceput sa transpire.Cand aduc si eu vorba de subiecte amoroase se inroseste si nu stiu parca are emotii.Ce ar putea sa insemne raspunsul lui si de ce se rusineaza asa?

FUNDA!

4 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Pentru ca e timid probabil. si ce fel de subiecte aduci vorba?

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Poate ca se rusineaza din cauza ca nu a mai avut o relatie cu o fata...Ar fi trebut sa te duci tu sa vorbesti cu el nu prietenul tauwinking

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cred ca te place si el te place de asta se rusineaza. E timid dar cred ca si din cauza ca nu a mai avut nicio prietena niciodata. Mai bine te ai apuca tu sa faci un prim pas. baftawinking

| mona a răspuns:

Baiatul te place.asta e sigur[timiditatea il da de gol inrosindu-se la fata]