| clara11 a întrebat:

am o pbl imi place de un baiat de la scoala dar nu stiu daca si el ma place.Eu stiu doar cateva cheasti ca dovada ca poate ma place: atunci cand face o gluma se uita la mine si rade; se cimporta mai frumos cu mine decat cu alti. Ajutor. Credeti ca ma place, plz raspuns repede

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Daa normal ca te placebig grin ar trebui sa stai mai mult cu el

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred ca da dar si eu la fel...eu un baiat care se tot uita dupa mine si glumeste cu mine si face semne prostesti.dar depinde pe cine are coega de banca, sunt vreo 3 care sunt dupa mine poate dar nu cred