| alexaioana18 a întrebat:

Am o problema...cred ca m-am indragostit! Deci este un baiat din clasa foarte frumos... dar problema este ca aproape toate fetele sunt indragostite de el si vor sa fie cu el si se tot "dau" pe langa el. El nu are prietena.Cum credeti ca as putea proceda? Si cum credeti ca as putea sa il fac sa ma placa si sa se puna cu mine!? Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Erika:) a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa ii dai atentie. Cum toate fetele se tin dupa el si il lingusesc pe tine te va remarca deoarece vede ca nu iti pasa si cu siguranta veti deveni foarte apropiati. De aici este doar un pas ca sa fi cu el. Secretul este sa fi relaxata si sa fi naturala sa nu creada ca nu i-ai dat atentie numa ca sa ii placa de tine. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca tipu va excita pe toate nu inseaman ca sunteti indragostite. relaxeazate. de ex ai putea iesi in evidenta prefacandute dezinteresata. nu-s. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa pari interesata de el asta de obicei merge happy