| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu care as vrea sa ma ajutati! Ieri seara am facut dragoste cu ubi al meu, care purta prezervativ. Nu stiu cum s-a intamplat, dar prezervativul a alunecat si mi-a ramas blocat in vagin.Simt cum ma jeneaza, dar mi se pare ca am si simptomele unei gravide.Nu stiu ce sa fac sa scot acel prezervativ de acolo, oare dac il scot nu o sa mai raman gravida!?
va rog ajuta-i-ma! Sunt disperata si dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| VictoriaEsman a răspuns:

Incearca sal scoti cu ceva,big grinbig grine ceva supranatural sa ai simptomele unei gravide a 2 zibig grin

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa-l scoti urgent, in primele minute de la intamplare. Daca nu reusesti singura cu degetul, atunci du-te urgent la camera de garda, la spital la ginecologie. Semne de sarcina poti avea dupa cam 5 saptamani, in caz ca ai ramas insarcinata.

Răspuns utilizator avertizat
| Dafuqq a răspuns:

Intrebari puse ca sa fie puse. Nu are nimic, poti sa-l scoti linistita.

| adrian_8167 a răspuns:

Nu se intampla nic baga mmana spermatozoii au si murit nu iti face giji