| marinela92 a întrebat:

am o problema cu un baiat noi acum suntem la clase diferite si o atractie mai exista intre noi dar atunci cand cobor scarile si dau de ala la et 2 se uita la mine si dupa aia ia repede niste colege in brate si nici salut nu imi da...p.s noi 2 nu ne mai bagam in seama chiar daca am fost colegi. si acum 3 zile a dat accidental peste mine ca sa scoata o vorba din gura mea deci ce credeti? he likes me big grin...intre noi e un fel de atractie dar suntem prea orgoliosi si cum mereu eu am facut primul pas acum e si randul lui

Răspuns Câştigător
| loveles a răspuns:

Nu te lasa convinsa. el trebuie sa faca primul pas dar macar dai un semn ca mai simti ceva pentru el. nu avet cum sa comunicati cand nici macar nu va bagati in seama. macar incepe o conversati si impretenitiva de la inceput si lasa sa faca el urmatorele pasuri timpu te v-a convinge ce sa faci... succes

2 răspunsuri:
| S333byyy a răspuns:

1) Orgoliu nu e bun 2) el asteapta sa faci tu primul paswinking

| Aly13 a răspuns:

Orgoliu! daca iti place asa mult baiatul asta treci peste si gata.