| alixutza a întrebat:

am o problema m-am sarutat cu prietenul meu acu vreo 2 zile si cineva m-a vazut si i-a spus mamei mele iar acum nu stiu ce sa fac mama mea nu e de acord zice ca sunt prea mica si nici nu vreau sa ma despart de prietenul meu ce sa fac plizzz rasp urgent funda

Răspuns Câştigător
| Bєíbч a răspuns:

1. Ai uitat sa precizezi ce varsta ai
2. Mata ta stie ce spune, si ar trebui sa o asculti pe ea pentru ca ea a tecut prin viata si are experienta. Nu o face pe mama ta sa.si piarda increderea in tine doar pentru. ca tu vrei sa fi cu acel baiat :o

6 răspunsuri:
| Elenutza_7555 a răspuns:

Inceark sa te ascuzi cu prtaw de mama tah si in acest timp mama ta sa stie ca v-ati desp:

------------------>si uh sa te faci ca estitrista(cand estiin preajma ei)
------------------>sa ii dai impresia ca viata tah numai cont

si althe chestii de genu si o sa vezi ca o sa se simta vinovata...bine sa faci asta daca ai macar 14 ani, ca daca ai mai putin sorry nici eu la varsta asta nu aveam pr.Shi ink un sfat nu te desp de pr tau deoarece o sa pierzi o dragostetonguetonguetonguetongue Sa nu faci si uh ca mine. Funda?:*:*:**:*:*:*:*:*:**:Succes...A si cati ani ai?

| craioveanu90 a răspuns:

Pai cat de mica esti?

in orice caz chiar daca esti minora.atata timp cat nu mergeti mai departe(stiti voi la ce ma refer)si doar va sarutati cred ca este usor

numa sa nu te duca cu zaharelu si sa faceti altceva, in fine

legat de mama, daca te iubeste n-are ce sa-ti faca
doar no sa te dea pe drumuri? in plus n-ai facut nimic rau

acum mi-am spus si eu punctul de vedere
acum fa cum vrei

multa bafta

| craioveanu90 a răspuns:

Am vrut sa spun,, in regula'' nu,, usor''blushing

| craioveanu90 a răspuns:

Ai dreptate bicip
eu am uitat sa precizez asta

| craioveanu90 a răspuns:

Mai oameni buni fiti realisti.nu va mai complicati.l-ai sarutat
carei problema, doar n-ai facut ceva grav cum am zis.sa nu ajungeti mai departe

iar legat de mama n-are ca sa-ti faca doar esti fetita ei, dar totusi sa nu te aventurezi prea departe. tine cont de sfaturile ei, deoarece iti vrea binele

| ghituk a răspuns:

Pai ce sa faci faci ce crezi tu ca e bine