| ellinaaa a întrebat:

am o problema tota lumea sp ca prietenia dintre fta si baiat nu exista si eu ma inteleg foarte bine cu un baiat si toti sp ca suntem impreuna! oricum si eu si el avem o relatie. cum sa-i fac inteleaga ca suntem doar buni pr

Răspuns Câştigător
| skiziiskiz a răspuns:

Mda.mie mi s`a intamplat.
lumea crede ce vrea ea...nu ii da ascultare tongue.vezi`ti de relatie si de prietenie!
asa sunt si eu cu un baiat,david,mia palcut de el, si lui ia palcut de mine, dar nu am fost impreuna big grin.acum suntem prieteni fff buni,povestim,mergem impreuna acasa,facem schimb de haine la scoala rolling on the floor sa se rada lumea, mergem in oras, desi avem prieten/prietena :d.nu ii bagam in seama. poate ceilalti sunt gelosi ca u ai o prietenie natat de stransa cu o persoana de sex opus, si ei nu au big grintongue... fundita?

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna tongue
Nu vreau sa fiu dura dar. asta nu e ceva grav straight facestraight facestraight face
Vreau sa zic. lumea mereu barfeste pentru ca oricui ii place o bafra apetisantasmug...
Parerea mea e ca atata timp cat lucrurile pe care le zice lumea nu afeteaza deloc relatia ta cu iub tau si relatia lui cu pr lui. nu are de ce sa va ingrijoreze.
Pana la urma. lasa-i sa vb. d`aia au guraoh go on

| BubuuLinna a răspuns:

Buna!
spune'le ca te intelegi ff bine cu el si sunteti cei mai buni prieteni :X :*si nu sunte'ti iubiti :X:*

funda?batting eyelashes :*

| malinutzza_6881 a răspuns:

Hei! nu mi s-a intamplat pana acum dar cred ca te pot ajuta...incearca sa petreceti mai putin timp in preuna cand sunteti in preajma prietenilor iar daca te intreaba cine va daca esti cu el evita raspunsul sau neaga adevarul

| TARA_7004 a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze ce crede lumea.Tu stii cel mai bine ce este intre voi si asta conteaza cel mai mult.Cu cat te gandesti ce sa faci in privinta asta iti poti afecta relatia si nu se erita.