| ExpertInLove a întrebat:

Am o problema. Vorbeam pe mess cu fostul meu iubit, dar el nu stia ca sunt eu, si a spus(dupa ce am mai vorbit cu el) "dnd vb cu baby si vb si cu tine :p" si apoi l-am lasat putin si am mai vorbit cu el si mi-a raspuns. Ce credeti, vrea sa ma faca geloasa(oricum cred s-a prins ca eram eu)? Funda TPU!

4 răspunsuri:
| AntiACTA a răspuns:

Probabilhee hee dar daca mai tii la el, in loc sa te faca el geloasa, incearca sa il faci tu gelos pe el tongue

| Bocanila a răspuns:

Eu sincer cred ca da si icnearca sa te faca geloasa! si inca ceva cam sexy poza aia :s sa nu para (pornografie.)

| M1hai a răspuns:

Crek ca te vrea inapoi sau isi bate joc de tine (stiu din experienta )

| delya91 a răspuns:

Clar ca ai o problema!"Vorbeam pe mess cu fostul meu iubit, dar el nu stia ca sunt eu" suna a falsitate, deci, e o boala de ordin psihic numita dedublare, de care se pare ca suferi. Daca s-a prins sau nu ca erai tu, asta e o alta poveste si tine de caracterul lui de mascul scarbos, iar daca chiar ai tendinta sa devii geloasa pe un ins care intra in discutii cu fitecine(indiferent de motiv) ai o alta problema, suferi de snobism! Da-l dracului de fraier, mergi mai departe, cat mai departe de un asemenea individ!