| RockOut4ever a întrebat:

Am senzatia ca un tip de a7a ma place. Dar sa incep cu inceputul. Mi-am dat seama in ora de biologi cand a venit in clasa un tip din cls de la el ( cel mai bum prieten al lui ) i-a adus profei niste proiecte. Printre care era si al lui Iliutza ( tipul care cred ca ma place ). nu stiu ce a vazut la proiectul lui si i-a sp lui ala sa il aduca pe iliutza sa v ce ea. Cand a ajuns in clasa m-a vazut si se uita mai mult la mine de cat la profa in timp ce vorbea cu ea. La scoala merge dupa mine peste tot si se uita la mine tot timpul dar nu merge dupa mine la genul ca sta fix in spatele meu merge mai in spate in asa fel incat sa ma vada de ex daca ies in curte nu vine dupa mine, sta in fata intrari in scoala si se uita la mine. Credeti ca ma place sau mi se pare mie?

DE cand cred ca ma place a inceput sa imi placa si mie de el. Cum sa ii arat ca is interesata? As vrea prin gesturi nu prin cuvinte. Cine ma ajuta? Dau fundaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte ziceai de sorin acum iliuta peste 5 minute vi si ne zici ca te place toata scoala laughing

| Nobodyy a răspuns:

Eu zic ca te place.Si daca vrei sa ii arati ca esti interesata fa rost de id-ul lui [pe mess e mai usor] Sau de nr lui.Si puteti vorbii si sa vezi sigur daca te place sau nu si daca si tu il placi sigur.Si.prin gesturi e mai greu. Poti incerca sa te uiti in ochii lui [asta va face o atmosfera magica in care sunteti doar voi doi] sau sa ii zambesti dulce. Sper sa te ajute.~Yoni