| nicusor123 a întrebat:

Hey tpu.am si eo o problema.nu avem unde sa o facem.suntem de ceva timp impreuna si nu avem unde sa facem stiti voi ce.ea sta cu parintii si bunica ei, iar la mine programul parintilor e aiurea.cand e mama nu e tata si cand pleaca mama vine tata...niciodata singur.si as vrea sa stiu si eu un loc unde sa se intample.mersi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Lasa bai Nicusor..nu fi suparat. daca pe tine nu te duce capu sa rezolvi problema asta de 2 lei sau nu iti permiti o camera...ii duce pe altii, isi permit altii laughing)

| ivanhoe a răspuns:

A venit primavara. Locuri sunt destule.

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Ai abia 15 ani. Nu mi se pare prea ok sa incepeti de pe acum cu asa ceva. Totusi, priveste partea buna. Odata ce ai implinit macar 17 ani, parintii tai vor pleca de buna voie pentru a iti face tu treburilehee hee pentru ca realizeaza ca "a venit timpul" si pentru copilasul lor sa treaca de acest prag, asta daca nu sunt genul de oameni comunisti.laughing Am un amic caruia i s-a intamplat asta :-).
Daca fata este de aceeasi varsta cu tine, eu zic sa nu o innebunesti cu subiectul asta :-) pentru ca la un moment dat va ceda presiunii, iar mai tarziu sigur va regreta.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta voastra aceasta "problema" este cu adevarat stresanta.Nu poti spera la ceva mai bun decat in cazul in care dispui de o suma de bani, pana atunci acum ca a venit caldura poate reusiti undeva prin natura.Succes.

| GgAnett a răspuns:

Nu aveti alta optiune decat motel sau hotel, care se scot pentru o noapte, nu poti cu ora. Spune-ti ca mergeti fiecare ca dormiti la un prieten in weekend si mergeti acolo

| DjNick112 a răspuns:

Incredibil, acum 2 secunde am citit ca cineva ii pare rau pentru treaba asta alt pompalău vrea sa inceapa, si culmea e ca toata lumea e fericita, asta doar inainte, ia rupa sunteti stresati ca niste pompalăi, nu stiti siguri ce ati facut, va ramane insarcinata, nu va ramane, si uite asa se fac avorturi, si uite asa cresc copiii mici singri, si uite asa isi strica viata pustii de la varsta la care inca trebuie sa joace fotbal, si nici gandul sa nu aiba la asa ceva