| claudiaclau a întrebat:

am si eu ceva de spus important pentru unii.Azi mi-a dat cineva o pisica persana stiind ca sunt moarta dupa pisici, iar eu nu stiu daca sa o pastrez. Sincer e superba, dar e foarte foarte mare are o blana imensa si mi-e frica sa nu inghit un fir de par de la ea. ce se poate intampla daca inghit cumva un fir de par? multa lume mi-a spus ca pot sa mor dar nu stiu ce sa cred. Mama a spus sa-i dau drumul afara, ea nefiind invatata acasa la mine, precizez ca este foarte mare si invarsta si cand o scot afara pleaca adica am scos-o afara doar cu supravegheatul. Parerea mea este ca as suferi mult daca as lasa-o sa plece fiindca deja m-am atasat foarte mult de ea.As vrea o parere sincera de la voi doar cine vrea sa raspunda ce sa fac cu ea? sa o pastrez? ce mananca ea? de fapt nici nu stiu cu ce a fost crescuta.si deocamdata sta numai sub pat crying O parere sincera vreau de la voi sa-mi spuneti oare daca ii dau drumul afara nu fuge inapoi? scuze categoria!

2 răspunsuri:
| claudiaclau explică:

Si mai vreau sa precizez faptul ca am inceput s-a cam tusesc.are vreo legatura cu pisicile? mai am una.

| ZiiZii a răspuns:

Poi...ai putea sa o pastrezi si sa ai grija la faza cu inghititul firelor. Daca tii la ea nu trebuie sa-i dai drumul thinking afara. poate fuge si nu o mai gasesti niciodata happy.