| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... am si eu nevoie de ajutoor, am un exercitiu e facut, care suna cam asa :"Write six sentences about a craze". si nu am nicio idee sad
Scuzati categoria >:"

5 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai ai putea sa scrii despre IPad care este o tampenie dupa parerea mea iar unii asteapta si o luna sa il primeasca; documentatie gasesti suficienta cu un search pe google tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Cita a răspuns:

Scrie 6 propozitii despre o nebunie.
asta inseamna propozitia aceea.
pai de ex:m-am ras pe cap laughing
sper ca te-am ajutat

| MrsDraculescu a răspuns:

Hmmm.
1) Today I will fly to the moon.
2) I want to be a superhero!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ce inseamna happy

Dar, nu e asa simplu, ar trebuie sa fie espre o "nebunie", ceva ce a aparut acum, nou. de exemplu internetul straight face