| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de niste pareri/sfaturI.Acum cateva zile am intalnit un tip in autobuz care mi-a cerut nr de tel. Am mai vorbit cu el atunci si apoi m-a sunat si am vorbit mult la telefon si prin mesaje. El are 20 de ani si lucreaza la o firma de it. El mi-a spus ca ma place mult si acum urmeaza sa ma vad cu el. Sunt nesigura avand in vedere diferenta de varsta (am 15jumate) ce-mi recomandati? Sfaturi ceva? Multumeesscc! :*:* (fundita cel mai buna raspuns)

6 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Da..vezi ca in stanga e o reclama la durex.

| MrAlex a răspuns:

Daca si tie iti place de el ce sa zic, mult succes la intalnire kiss

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna si tie! Eu iti recomand sa nu il crezi pentru ca nu are cum sa te placa asa de mult din prima! Nu se stie ce fel de om este, abia l-ai cunoscut, nu-i asa?! Daca vrei sa te intalnesti cu el, ia o prietena. Varsta este acceptabila. Posibil sa vrea doar sex, nu te arunca, pentru ca pe urma te va parasi. Daca vrea sa inceapa o relatie cu tine asteapta un timp sa vezi cu decurg lucrurile, iar daca te simti pregatita, faci si dragoste cu el! Imi dai fundita? puppy dog eyes

| Youcandoit a răspuns:

In primul rand cred ca te cam grabesti adica el are 20 tu ai 15 asa ca...
In al doilea rand fa ce crezi tu ca e bine si ai grija ca dupa un timp sa nu confunzi admiratia cu dragostea.
AAA si fi tu insuti cand va vedeti.happy

| Ozdogan a răspuns:

Buna.
Tu 15 ani si el 20?straight face
Eu zic s-o lasi balta...
Asta e o greseala pe care o face orice copil.Nu cadea in plasa cine stie ce vrea...Sunt fel si fel de nenorociti care vor altceva:o aventura de o noapte.Si te-a gasit pe tine mai copila si mai "prostuta"...
Gandeste-te ca sunt 5 ani diferenta intre voi.Ar trebui si el sa-si gaseasca o fata de varsta lui si tu un baiat de varsta ta.
Si crezi ca parintii tai o sa fie de acord cu el? Eu nu cred.
Cel mai bine ar fi sa nu incepi vreo relatie cu el. Discuta cu el si spune-i ca e o diferenta mare de varsta.
Si hai sa-ti mai zic ceva...Cred ca o sa ti se para ciudat si cred ca si celorlalti:el are 20 de ani. Poate vrea sa-si inceapa viata sexuala(daca nu si-a inceput-o deja)iar tu ai 15 ani jumatate.Esti cam mica pentru asa ceva.Viata sexuala se incepe de la 17-18 ani.
Nu ti-o zic cu rautate dar asta e parerea mea! Mult noroc. happy

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Du-te la intalnire dar ai mare grija cas-ar putea savrea mai mult decat o intalnirebig grin