| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca mancarea stimuleaza creeterea sanilor. Este adevarat? Îmi puteţi da si mie nişte exemple de alimente care ajutaa la dezvolatrea sanilor?:* Va.roog:*puppy dog eyes dau >funda!:

9 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Sexul ii dezvolta ce-l mai mult si bine.

| KamyKazy a răspuns (pentru ƦoyJoиЭsJR):

De la sex nu iti mai creste nimic laughing [In cazul fetelor]
Si baietii raman la o anumita inaltime laughing nu mai cresc.

Răspuns utilizator avertizat
| madalina2090 a răspuns (pentru KamyKazy):

Chiar sunt curioasa, si sexul baietilor pana la ce varsta creste? lol

Răspuns utilizator avertizat
| rTaxq a răspuns:

Dezvoltarea sanilor o dezvolta cel mai bine sexulbatting eyelashes
Atunci cand esti excitatawinking Vb. foarte serios:p

| AndreizZ98Zz a răspuns:

Nu pot spune decat LoL.bai fato bai asteapta ca o sa-ti creasca de la sine laughing

| rhobby a răspuns:

Porumbul si ciocolata neagra stimuleaza si ajuta la cresterea sanilorwinking. Mult noroc!

| Anastasia18 a răspuns:

Excitatul, masajul si sexul ii dezvolta.