| MissBlack a întrebat:

Daca o fata care este virgina si face sex oral si anal ea mai este virgina? P. S Nu este vorba despre mine o prietena a mea vrea sa faca oral si anal si vrea sa stie daca o sa mai fie virgina.Multumesc

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Nu.
din moment ce a avut un contact sexual, numai e virgina, chiar daca himenul a ramas tot acolo

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu va mai fi virgina. Virgina este o femeie care NU a avut niciodata contact sexual (de nici un fel).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este virgină vaginal pentru că acolo nu a avut contact.
În schimb ea se mai simte virgină la orgiile pe care le face?
Lipsa de educație sexuală își spune cuvântul prin devierile de comportament sexual, oral și anal!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Fizic, da, moral, nu.
Oricum, sexul anal ii poate produce boli si afectiuni grave ca fisurile anale, slabirea muschilor anali, hemoroizi, etc. O sa se trezeasca intr-o buna zi ca nu o sa se mai poate tina nici cat sa ajunga la toaleta, plus ca o sa aiba ce umbla prin spitale dupa medicatie si tratament.
Daca vrea sa o faca, sa o faca cu cap, nu sa umble cu chestii de genul, doar de dragul unui himen.Nu numai in himen sta ideea de virginitate. Odata ce ai un contact sexual, inseamna ca nu mai esti virgina.Pe aceeasi logica, daca o tipa are himen elastic si nu se upe la un contact sexual, inseamna ca mai e virgina? Nu, nu mai e, chiar daca are himenul intact, la fel cum o tipa careia i s-a rupt himenul la masturbare sau in urma unui accident sau chiar nu s-a nascut cu el, dar nu a avut relatii sexuale, se poate numi virgina. Daca ai facut sex, e bun facut.Treaba asta cu o fac pe toate partile, numai unde nu trebuie nu ca sa raman virgina e cam deplasata. Ce castiga daca face asta? Nimic, poate doar sa-l minta pe-un fraier mai tarziu sau pe niste parinti cu pata pusa.

| elena a răspuns:

Are doua avantaje, primeste mancarea gratis si va trebui sa foloseasca un parfum bun, atunci cand muschii sfincterului vor ceda, va face caca pe ea involuntar si va mirosi/puţi/ urat de tot. Nu mai vorbesc de problemele medicale grave, ce se pot ivi in ambele cazuri.

Prietena asta a ta nu are vagin sau este de sex masculin? Poate vrea, sa le faca pe amandoua odata, vorbind, cica, de sex...

Scuza-mi duritatea, dar este putin sarita de pe fix!

| Corina a răspuns:

Bineinteles ca va fi virgina. A desvirgina inseamna a rupe himenul de la vagin, deci atata timp cat himenul nu este rupt, ea ramane virgina.

| Jujjfrnjsdskeu a răspuns (pentru Corina):

Virgin=persoana care nu a avut contact sexual. Nu persoana care are himenul intact.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

In vagin este virgina. dar o virgina pura ar trebui sa fie in toate partile corpului atat in anus cat si in gura.tongue

| morena a răspuns:

De ce vrea prietena ta sa faca asta? cine a convins o, a zis pentru ce o face? crede ca sexul oral e placut pentru ea? sti care e raspunsul,, depinde de care parte a p. i te afli! asta ca sa se gandeasca daca merita sa se compromita.decat asa, mai bine sa nu fie virgina! sau cand nu va mai fi virgina nu va mai face sex oral si anal?

| membrugirl2010 a răspuns:

In gura, n-ai cum sa te dizvirginezi, iar in fund e cum ti-ai baga un supozitor XXL. Deci, ramai virgina fizic, dar mental nu.
Funda?

| Hannibal_8732 a răspuns:

In vagin da in rest nu.

| italyann a răspuns:

S0z`. am raspuns pentru tine.laughing andrei` ma numesc.happy. merg p` 18 ani.happy. gandeste`te logic. avand `n vedere faptul ca nu se intampla nimic prin a face sex oral si anal... oralu` e pe unde mananci.anal`u pe unde dai afaraoh go on. si in centru` picioarele.aqolo e. ce aveti voi.laughing acolo daca intra.nu mai esti virgina.in alte parti nu conteazalaughing. sper sa-ti fie de ajutor laughing). daca mai vrei sa intrebi ceva.` add la mess. : ozonestylle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca va fi

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu mai este

| Jujjfrnjsdskeu a răspuns:

Virgin = persoana care nu a avut niciun contact sexual. NU persoana care are himenul intact. Exista fete care se nasc fara himen (in cazuri mai rare) sau fetite care nu mai au himen datorita unei interventii chirurgicale. Putem spune ca niste copii care nu au avut un contact sexual in viata lor nu mai sunt virgini? Prietena ta nu doar ca nu mai e virgina dar a facut si niste alegeri extrem de gresite.

| flaviutza a răspuns:

Virgina va fi din punct de vedere fizic dar psihic... e sigura ca vrea sa faca asta? acum na, fiecare cu pasarelele lui, unii au una 2 altii au un stollaughinghave funn!

| UnNebun a răspuns:

Auzi ma ce raspunsuri dau astiarolling on the floor) cum sa zici"virgin in gura" lol rolling on the floor))). P. S. irene daca prietena o face doar oral si anal sa fie chill ca va ramane virgina pana careva o sparge in vagin :]