| GeorgiSiAtat a întrebat:

Hey TPU.am si eu o intrebare.deci am un prieten cu 1 an mai mare ca mine.am 13 ani.credeti ca este normal sa ne sarutam? si eu cred ca ar fi mai bine sa tinem totul secret. dar nu stiu daca sa spunem cuiva (in afara de cel/cea mai bun prieten/a) sau sa tinem secret? voi ce ziceti? dau funda plus vot :X:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa ajungeti si la sarut. Sarutul este o chestie intima, care apare intr-o relatie cand se instaleaza intimitatea, sentimentele. La varsta voastra ar trebui sa ajungeti la sarut dupa multe luni de la inceputul relatiei.
Ascunsa tii numai relatia de care ti-e rusine, altfel vrei sa stie toata lumea si sa te mandresti cu partenera/partenerul tau.

5 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Pai ce sa zic nu are nimic daca va sarutati.happy e normal lucrul asta totush nu?
si daca vreti sa nu afle toti tineti secret si gata, apropo oricum nu este nici o crima daca va sarutatilaughing

| GeorgiSiAtat explică:

Ai mei stiu

| KatJolie a răspuns:

Nooormal laughing
nu patesti nimic stai linistita laughing)
atata sa nu le spui parintilor laughing in rest take care; x

| deya95 a răspuns:

E normal sa te saruti cu el...in ceea ce priveste secretul... oricum are sa afle asa ca relatioa o puteti face publica. cel mai indicat e sa stie si mama(daca crezi ca nu va afla poti sa nu-i spui)

| Cretakeritza a răspuns:

Nnu tineti secret asta dezvaluitit parintilor caci pana la urma o sa va descopere cineva.

funda? vot?