| lilly12345678 a întrebat:

Hey TPU...am si eu o intrebare! Sanbata am fost la piscina cu niste colege iar acolo au venit si mai multi baieti...este un baiat blond cu ocii verzilove struck pe care il cunosteam din tabara si apoi venea la mine statea cu mine apoi ma lua si saream in apa. ma baga tot timpu cu capu la fund dar intrebarea e:cum pot afla daca ma place pentru ca nu am curaj sa il intreb si mie imi place la nebunie de el va rogggg.raspunsuri CEL MAI BUN RASPUNS FUNDAlove struck!

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai invita-l la un suc sau intr-un loc unde ati putea fi doar voi 2 si incearca sa i spui sa vezi poate si el te place si i este rusine sa iti spuna...

| EuSiPunct a răspuns:

Poti sa il intrebi tu asta...dar daca iti este rusine pune o colega de a ta sau cea mai buna prietena sa il intrebe asa din intamplare ...sau cel mai bun prieten al acelui baiat sa te ajute si sa afle.eu sincer cred ca ii place de tine.nu stiu incearca. sper ca te.am ajutat happyhappyhappy succes!

| Vaicedilema a răspuns:

Eu unu zic sa bati apropouri asa in cat sa se prinda si el si sa iesiti ca sa va cunoasteti mai bine.

| Nesquik_1900 a răspuns:

Se scrie "sâmbătă"...

-baieti
-ocii

Error 404. My brain doesn't understand this language...

| UbexFlo a răspuns:

Invita-l sa mearga cu tine l; a piscina cu pretextul ca chiar vrei sa mergi si nu ai cu cine si ca ti-ar face placere sa te insoteasca. Daca vrei te pot ajuta si mai mult.Imi lasi un mesaj privat si iti spun despre ce e vb.winking

| pinkflower a răspuns:

Pai nu trebuie sa folosesti cuvinte ci fapte.
Cand te mai intalnesti cu el date la el si vei vedea reactia lui, daca nu te respinge si da si el cateva semne sigur te place si el si in plus sunt si semnele de la piscina semne ca te place.
Poate in final o sa fi cu el happy
Bafta:*