| maryalove a întrebat:

Am si eu o mica problema, un baiat de care imi placea in toamna, care o aflat ca imi place de el printr-un biletel, pe care nu eu l-am trimis, o asazisa prietena i l-o dat, ma rog., principiul e ca mie inca imi place de el si lui cred ca ii place de mine, adica de fiecare data cand trece pe langa mine se uita la mine si fetele zic ca dupa cum se uita la mine ii place de mine, ce sa fac? Cum ce imi dau seama daca chiar ii place de mine? P. S.:El e gen"popular", dar eu nu. Mersi:*(dau funda)

Răspuns Câştigător
| DragutzikaDeDe a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa-l saluti,(daca aveti o/un prietena/prieten intreaba-l/o daca ii place de tine ), eu nu il cunosc asa ca nu pot se te ajut cu prea multe dar iti doresc SUCCESC