| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire :-s (pentru fte). E adevarat ca daca iti incepi viata sexuala nu iti vor mai creste sanii?:-s App am 17 ani :-s

8 răspunsuri:
| adelolyta a răspuns:

laughing nu draguto nu e adevarat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu este adevărat; din contră, e posibil să fie exact invers...

| Elly7890 a răspuns:

Eu asa ceva nu am mai auzit sincer! sanii unei fete cresc pana la 18, 19 ani din ce stiu eu! fara sa aiba treaba cu viata sexuala!

| ღNuTzAღ a răspuns:

Si normal ca nu e adevarat...Mie iubitul meu mi-a spus ca odata cu inceperea vietii sexuale poate sa-ti creasca un pic sinii si fundul...sau poate sa ramina asa cum au fost.happy

| arual93 a răspuns:

Nu,nu afecteaza cresterea lorhappy

| teo6dia4c99 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta raspunsul meu, dar imi imaginez ca nu te deranjeaza o parere in plus. Si eu am auzit de la o prietena ca daca iti incepi viata sexuala nu te mai dezvolti asa cum trebuie. Sunt multe fete in situatia ta si nu li s-a intamplat nimic de genul acesta. Sfatul meu este sa astepti putin timp, sa te masori si sa vezi daca ai mai crescut. Asa te lamuresti cel mai bine, deoarece situatia poate sa difere de la o fata la alta.

| teenage a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintit dar si-a cam batut joc de tine laughing bineinteles ca nu e adevarat. si eu am 17 ani si mi-am inceput viata sexuala la 15 ani iar sanii mai continua sa creasca, deja sunt prea complexata de faptul ca sunt prea mari nu cred ca e normal ca la 17 ani sa porti sutien marimea 6-7 laughing

| zuzu1234 a răspuns:

NU nu este adevarat... happy