| adellinaAde a întrebat:

HEY TPU! Am si eu o problema.mie imi place de un baiat din a7a (eu sunt a8a ) si celei mai bune prietene ii place de baiatul pe care il plac si eu(cred ca ea si el sunt impreuna)...Ce sa fac ca sa ma placa pe mine?

Răspuns Câştigător
| FunKie999 a răspuns:

Eu zic sa te porti mai fitos in fata lui si sa nu il bagi in seama! Baietilor le plac fetele la care nu pot ajunge! Asa nu se supara nici prietena ta pe tine si ai sanse sa te placa!

4 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Mai bine pune mana si invata si lasa baietii, ai o viata intreaga la dispozitie.

| Huruse a răspuns:

Daca esti o prietena adevarata, vezi-ti de treaba!

| sergiu100000000 a răspuns:

Am si eu o prietena[e pe cls 9 a] care vb cu in baiat dic clasa a 8 a cand i vad de mana imi vine sa lesin de rass...
ce poate sai ofere daca e mai micut ca ea

| Deagle01 a răspuns:

Simplu,Deja din a7-a baietii incep sa fie cat mai pornografici big grin E simplu baga-te in seama cu el, apoi faci mici mici avansuri daca el nu da nici un semn, Sau mai simplu faci cum am facut eu... am invitat-o in oras, a zis da, Seara am stat intr-o discoteca (perfect eu sunt slab la bautura) iar pe la sfarsitul serii fata a inceput o melodie de la bob marly...Ea s-a lasat dusa de vad iar eu eram beat mort cand am vazut ca deja am fundul destul de aproape mare smecherie sa am pus mana pe el am intors-o si am sarutat-o iar pana dimineata eram cu eawinking inca sunt cu ea in momentul de fatawinking