| vrrra a întrebat:

happy. Am si eu o "problema" si imi este putin jena sa vorbesc cu prietenul meu.
De fiecare data cand facem dragoste nu simt nimic. Initial am crezut ca am eu fro problema dar l-am intrebat daca se simte bine cu mine si mi-a spus ca da.
In timpu` preludiului ma simt excelent dar cand ma dezbraca si trecem la "treaba" ma blochez.

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa continue preludiul si dupa ce te dezbraci.Nu treceti la "treaba" direct!
Si, va fi bine!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te relaxezi, de-aia.

Poate vezi sexul ca pe un pacat, habar n-am...

Il iubesti?

| shtephie a răspuns:

Trebuie sa vb cu el deschis pe aceasta tema happy Comunicarea este f importanta in cuplu.

| Mynewlifestyle a răspuns:

Nu este neaparat vina ta el nu stie cum sa te excite... trebuie sa fie mai trandu mai iubaret si tu la fel probabil asa va veti simti mai bine

| vrrra explică:

@ i'mperfect(a)! Da, il iubesc.

| vrrra explică:

@ gg. Normal ca in prezervativ.

| gg_4620 a răspuns:

Barbatul este o prelungire inutila a penisului.asa ca foloseste-l cum simti tu, nu cum vrea el.s-ar putea sa fie altceva decat acea tropaiala in finalul careia el ajunge tot acolo.la ejaculare.in prezervativ, sper.