| kyGirL a întrebat:

Hey TPU
Am si eu problemahappy
Prietenul meu vrea sa facem sex oral, iar eu ma scuz de fiecare data cu ceva...Nu stiu mi se pare ca ma trateaza ca pe o tarfa, doar in sensu asta.
Voi ati facut sex oral? Daca da explicati-mi si mie ce parere aveti
P.S astept mai multe comuri de la fetelaughing

43 răspunsuri:
| McSergio91 a răspuns (pentru GeosBIOS):

rolling on the floor esti cam plin de sine. "iti garantez ca-ti gasim etichete
Hai mc-fssssss." Nu incer sa devin persoana publica :"Hai mc-fssssss." sunt destul de cunoscut la mine in oras si in plus imi place ca pe TPU sa ma amuz de " ciobanei" de-al de tine care-mi ofera atat de multa atentiewinking. Stii vba aia : " Stiu ca sunt prost dar cand ma uit in jur prind curaj! " laughing cu fiecare aberatie de-a ta ta ne amuzam si mai tare.

| GeosBIOS a răspuns (pentru McSergio91):

" esti cam plin de sine"
Vad ca iarasi vorbesti din propria-ti experienta.

"imi place ca pe TPU sa ma amuz de " ciobanei"
Mai bine cioban decat un prostan.

"" Stiu ca sunt prost dar cand ma uit in jur prind curaj! ""
Ma bucur ca stii, dar n-ai de ce sa prinzi curaj ca probabil prin jur tot pe cei, asa ca tine ai sa vezi

"cu fiecare aberatie de-a ta ta ne amuzam si mai tare."
Vai de mine, inseamna ca in spatele acestor prostii, cate-ai debitat, sunteti mai multe creiere? JALEEEEEEEE

| GeosBIOS a răspuns (pentru McSergio91):

"iti garantez ca-ti gasim etichete"
Iti garantez ca ma doare exact la basca.

| McSergio91 a răspuns (pentru GeosBIOS):

Citeste mai bine opiniile si experientele celor care au incercat. Si nu mai fi asa de inganfat ca nu-ti sta bine laughing). Discutia a pornit de la tine care esti mare flozof, sexolog si ce vrei tu laughing)) Trebuie sa comentezi tu despre ce ne plac noua, sau despre opiniile noastre. Te sfatuiesc sa-ti cumperi o rola se saci menajeri, iti tii discursurile vorind in acei saci apoi imi zici ca sa-ti dau adresa sa mi-i trimiti prin curier rapid.

| McSergio91 a răspuns (pentru GeosBIOS):

Ma refream la tine ca esti prost rau laughing) dar la cum incerci tu sa-mi dai maxim, n-ai sa reusesti laughing

| GeosBIOS a răspuns (pentru McSergio91):

Iti garantez ca-ti gasim etichete

Iti garantez ca ma doare exact la basca

| McSergio91 a răspuns (pentru GeosBIOS):

Mai ai texte de astea?rolling on the floor) cumpar si eu cateva sa pot demonstra, teoria obositilor "culti" din fata monitoarelor. Dexter, cauta-ma la categoria Stiinta & Filosofie!

| McSergio91 a răspuns (pentru GeosBIOS):

Toate cele bune!laughing) nu am timp sa stau dupa o gasca ca tine, am probleme mai importante de rezolvat.

| GeosBIOS a răspuns (pentru McSergio91):

Astia asa ca tine, pot sa-mi spuna cum vor, dar a ceda in fata unor astfel de asa zise "opinii", ca-s dea dreptul niste absurditati, ar fi jignitor pentru propria-mi specie.

"Discutia a pornit de la tine care esti mare flozof, sexolog si ce vrei tu"
A pornit de la tine ca in imbecilitatea ta, incercand sa-ti demosnstrezi prostiile, te-ai legat fara sa-ti dai seama de maica-mea, iar eu te-am rugat sa-ti pastrezi propriile opinii pentru ceea ce cunosti si nu pentru ceea ce nu cunosti.

"rebuie sa comentezi tu despre ce ne plac noua, sau despre opiniile noastre."
Hmm dar cine-n pana mea te crezi tu, de te tot exprimi ca si cum ai fi vocea poporului.

"Ma refream la tine ca esti prost rau ) dar la cum incerci tu sa-mi dai maxim, n-ai sa reusesti "
Inseamna ca nu ai nici capacitatea de exprimare a unui pusti de cls a 4 a. Du-te atunci si repeta gimnaziul.
Apropo fraiere, faza este ca ti-am dat deja maxim chit ca vrei sau nu sa recunosti. Imi place doar sa vad ce prostii mai scoti din tartacuta ta, plina cu tarate.

Sincer si eu am inceput sa ma cam plictisesc mai ales ca discutia aceasta nu mai are niciun sens si esti foarte previzibil.

Sa-ti fie tarana usuara, ca un om VIU nu poate gandi astfel.

| DarkBlood32 a răspuns:

Te trateaza ca pe o tarfa? Nu cred oh go on
Eu nu am facut niciodata sex oral.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru GeosBIOS):

Usuara? laughing Oh, lol. Bun, acum ma "imersez" si eu in discutia voastra. Nimeni nu s-a luat de mama ta. A folosit un termen general, toate femeile - adica toate femeile active sexual. Tanti Angelica de 80 de ani nu se pune. Nu vorbea nimeni despre familie sau rude, pentru ca tema discutiei nu e incestul, ci e sexul oral.
Iti place sa insulti? Sa te certi? Sa te afirmi? Ne-am prins deja, esti masculul alfa.
Oralul sau analul nu e o chestie de curve, oricat de complexat ai fi tu. Tine de preferinte, nu de cinste si seriozitate. Domnisoara care cerea sfatul e implicata intr-o relatie, nu e pe un pod.
On-topic: Daca nu vrei/ nu te simti pregatita, ii spui. Dar fara chestii de genul "doar tarfele/curvele/prostituatele fac asta". Pentru ca e jignitor.
Exista posibilitatea sa nu te simti pregatita niciodata, ceea ce e ok. Nu oricine este dispus (din varii motive) sa faca asta.
Cel mai bine ar fi sa-i spui direct ca nu vrei - cel putin momentan. Daca nu intelege, atunci nu merita efortul. O zi frumoasa sa ai. ^___^

| GeosBIOS a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Mkey, se scrie usoara, sue me. Cat despre restul, hai lasa vrajeala, ca a fost foarte evident la ce s-a referit inca de la bun inceput.

| aumih16 a răspuns:

E frumos! foarte frumos! usor de facut! dar nu toata lumea este de acord cu el! cum este si cu sexul anal! nu numai cel oral!