| alexaalexandra1985 a întrebat:

Am trecut printr-o trauma azi! Catelusa mea, draga de ea scaraca. crying A pățit ceva! Pot sa spun ca tata a 'violat-o'..imi e frica de el acum..Sa va povestesc cum sta treaba.Am venit de la scoala si cand intru in bucatarie, pe jos, cateaua mea stătea si tata is bagă penisul in fudul ei.Eram scârbită! Tata s-a ridicat de jos si mi-a spus sa ma duc la maga si sa imi cumparaturi ceva, mi-a dat 50 de lei si mi-a spus sa nu ii spun mamei! Dar eu vreau sa ii spun! Sa stie si ea ce face tata si cu cine este 'înșelată'. Mama va veni in 30 de minute de la servici asa ca ajutooorr! Fuda! crying

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Penibil in locul lui tactu te aruncam pe geam

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păcat că există oameni ca voi, violatori retardati. bravo, ai un tată căruia nimic nu i scapă, pînă si cînele a avut de suferit, mama lui de tată de tot rahatul, poti fii mindra de el, urmatoarea pe listă esti tu. spală te. puscarie scrie pe voi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fuda? sau buda ce dai, eu cred ca esti o mincinoasă, si ca tactu nu are nicio treabă cu cătelușa, tu nu stii ce să inventezi, rușine daca ai scris minciuni, iar daca e adevarat ce ai scris aici, atunci reclamă ti tatăl la politie, dar eu tind să cred că este o minciună de a ta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sa-ti desparti parintii, spune-i mamei ce ai vazut tu. Daca nu, tine secret.

| Doub a răspuns:

Se întregeşte familia, iuhuu-

| WaterDrop a răspuns:

Daca este adevarat ce zici tu, atunci neaparat spune`i, pentru ca s`ar putea sa iei tu locul catelusei cat de curand.

| Staind a răspuns:

Poate i-a placut.
O sa fete mai multi tati de-ai tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu se gandeste la varianta in care catelusa l-a vrajit pe el? Poate omul e doar o victima!

Priveste jumatatea plina, vei avea vreo 6 fratiori si surori!

| cristi10grei a răspuns:

Buna happy daca ce ai spus e imaginatie sau caterinca sa vezi reactile lumi! ai scos o carte negra pentru tine ca multi te critica aiurea daca este adevarat atunci ar fi bine sa stai devorba cu tata tau deschis fara pic de rusine si sa il intrebi de ce face asta ce probleme are poate are niste ganduri, daca vezi ca nu se deschide in fata ta mai incerca nu te da batuta, casa faci un rau il poti face imedieat gandeste-te inainte sa spui mamei tale si totusi spune-i tatului sa mearga la un psiho bafta