| Ematha1234 a întrebat:

Hey TPU am un iubit si aș dori sa imi încep viața sexuală cu el dar nu stiu cum sa ii propun. Aveți voi vreo idee cum as putea sa îi propun sa ne începem viața sexuală? Eu am 13 iar el 14

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori nu ai ce sa incepi, decat lectia la limba romana, nu sexuiala si alte chestii care nu privesc copii.

| darrio2007 a răspuns:

Tineti-va de scoala. Veti avea timp de sex cand ve-ti fi mai mari.

| just4ubr2015 a răspuns:

Cauta pe cineva cu experienta daca vrei sa inveti ceva

| mihai69 a răspuns:

Ai iubit, dar minte... ioc!
Până pe la cel puțin 16 ani trebuie să vă limitați cel mult la peting.
Sau și mai bine, masturbare pentru a vă mai liniști hormonii.